Hydrokoloidní magnéziové náplasti na pupínky

Máte problematickou pleť? Zase jste to nevydrželi a vymáčkli si nevábně vypadající pupínek? Nebo jste tomu odolali a nevíte co s tím? Máme pro Vás okamžitou pomoc.  Představujeme Vám hydrokoloidní magnéziové náplasti.

Obsahují 99% magnézia, které pomáhá redukovat nedokonalosti pleti, posilovat kožní bariéru, absorbuje nežádoucí kožní maz a mechanicky chrání před nečistotami z okolí.  Náplast pleť nedráždí a nevysušuje. Obsahuje výtažky z kajeputu, měsíčku lékařského a pupečníku asijského, čímž umocňuje blahodárné účinky magnézia na problematickou pleť.  

Náš tip: Viditelně čistí nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových nedokonalostí. Výsledky jsou viditelné již 8 hodin po aplikaci. Díky roztomilým minimalistickým designům můžete nosit i přes den. Mějte vždy v kabelce s sebou. Vyplatí se Vám to!

Balení obsahuje 72 kusů hydrokoloidních náplastí ve dvou velikostech (8 mm a 15 mm) v 7 designech.

Skladem: Ano
Velikost balení: 72 ks
Cena včetně DPH: 299 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • Obsahuje 99% čistého magnézia
  • Olej z kajeputu působí blahodárně na problematickou pleť.
  • Měsíček lékařský má regenerační vlastnosti.
  • Pupečník asijský vykazuje antiagingové vlastnosti.
  • Vhodné pro problematickou a citlivou pleť.

Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid, tea tree oil, centella asiatica extract, callendula officinalis extract.

Magnézium obsažené v adhesivní hydrokoloidní náplasti se po kontaktu s vlhkostí v kůži promění na aktivní ionizovanou formu. Jen takto aktivované magnézium se může vstřebat hluboko dovnitř pokožky.

Zdroje:

  • Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
  • AKHTAR, Naveed, et al. Calendula extract: effects on mechanical parameters of human skin. Acta Pol Pharm, 2011, 68.5: 693-701.

LAB N PEOPLE je korejská inovativní biomedicínská společnost zabývající se výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků založených na bioaktivních materiálech obsahujících esenciální minerály, které se přirozeně vyskytují v lidském těle. Jsou první společností na světě, která má patentovanou technologii na výrobu mikrojehličkových náplastí s obsahem kationtů hořčíku. Tento bioaktivní materiál se navíc významně uplatňuje i při výrobě estetických implantátů či jiných invazivních medicínských přístrojích.