Mikrojehličkové náplasti s bioaktivním magnéziem L

Od této chvíle nemusíte myslet na své pupínky! Jednoduše je zalepte a za pár hodin uvidíte zázrak. Představujeme Vám LABnPEOPLE Mikrojehličkové náplasti s bioaktivním magnéziem na pupínky. Náplast je vyrobena patentovanou technologií mikrojehliček, které jsou nosičem bioaktivního magnézia hluboko do kůže. Tím jsou unikátní nejen svým složením, ale především rychlostí účinků, protože mikrojehla působí jako posilovač vyšší absorpce účinných látek a je tenčí než jeden Váš vlas.

Věděli jste o souvislosti mezi magnéziem a kožními problémy? Magnézium se díky mikrojehličkám cíleně dostane na konkrétní místo problému, a to v takové síle, že působí až 6 mm okolo nalepené náplasti. Již nepotřebujete žádná speciální séra, tonika ani jiné přípravky na pupínky. Stačí jedná náplast! Klinické výsledky: Výrazné zlepšení již za 8 hodin používání.

Účinky náplasti: Stahuje póry, podporuje regeneraci a reparaci a funguje na všechny typy pupínků. Má dokonce i rozjasňující i anti-aging vlastnosti.
Proč používat náplasti?
Rychlé zlepšení projevů pupínků.
Jakou náplast si vybrat?
V nabídce máme celkem 5 velikostí náplastí. Od XXS po L. Pro lepší orientaci si prohlédněte přiložený grafický manuál ve fotogalerii. Čím větší problém – tím větší náplast.

Balení obsahuje 6 kusů náplastí o velikosti 23 mm.

Skladem: Ano
Velikost balení: 6 ks
Cena včetně DPH: 369 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů
  • Obsahuje 99% čistého bioaktivního magnézia.
  • Magnézium se při styku s vlhkostí pokožky rozkládá se na ionty vodíku a hořčíku. Díky tomu se fantasticky vstřebává a funguje na pupínky.
  • Prokázalo se, že aktivní magnézium posiluje přirozenou kožní bariéru, aktivuje proces samoomlazování a zvyšuje účinnost dalších účinných látek.
  • Náplasti jsou certifikovány ISO10993.
  • Vhodné pro problematickou pleť.
  • Vhodné pro citlivou pleť.
  • Klinicky prokázáno, že podporuje redukci kožních skvrn, vrásek a pórů.
  • Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid

Díky jedinečné technologii byla vyrobena mikrojehličková adhesivní hydrokoloidní náplast s obsahem magnézia, které se po kontaktu s vlhkostí v kůži promění na aktivní ionizovanou formu. Jen takto aktivované magnézium se může vstřebat hluboko dovnitř pokožky.

LAB N PEOPLE je korejská inovativní biomedicínská společnost zabývající se výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků založených na bioaktivních materiálech obsahujících esenciální minerály, které se přirozeně vyskytují v lidském těle. Jsou první společností na světě, která má patentovanou technologii na výrobu mikrojehličkových náplastí s obsahem kationtů magnézia. Tento bioaktivní materiál se navíc významně uplatňuje i při výrobě estetických implantátů či jiných invazivních medicínských přístrojích.

Vznikla v roce 2016 a od té doby zaregistrovala více než 70 patentů. Její specializací je vývoj a prodej inovativních náplastí, které zastupují další lékovou formu, jak dostat medikamenty do lidského těla. Proto o ní můžeme mluvit jako o světovém leadru ve vývoji transdermálního podávání léků a implantátů vůbec. LABnPEOPLE byla označena jihokorejskou vládou jako jednorožčí společnost budoucnosti.