TEENS sérum na akné

FLUFF TEENS sérum na akné doporučujeme všem do 25 let, kteří mají problémy s nedokonalostí pletí v podobě pupínků, černých teček či rozšířených pórů. Sérum díky kombinaci jílu a kyseliny glykolové pleť čistí, uvolňuje póry, redukuje nedokonalosti a podporuje regeneraci. Po aplikaci je pleť zářivá, svěží. Příjemným bonusem je sametový finiš.

Náš tip: Z celé kosmetické řady FLUFF jsme vybrali pouze tři produkty pro PURE a zařadili jsme je do sekce TEENS, kde mají největší uplatnění. Pro zralejší pleť nejsou vhodné, pro mladou jsou naopak perfektní.

Skladem: Ano
Velikost balení: 30 ml
Cena včetně DPH: 219 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů

zelený jíl: čistí, detoxikuje a zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá normalizovat problematickou pleť.

kyselina glykolová: odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti, pomáhá proti nedokonalostem pleti jako jsou pupínky, černé tečky. Navíc zatahuje roztažené póry. 

Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Sodium Hydroxide, Montmorillonite, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Inulin, Cellulose, Fructose, Glucose, Parfum, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

FLUFF je polská kosmetická značka, kterou stvořily samé ženy. Jak samy říkají: „Milujeme rozmanitost, radost, bezstarostnost a zábavu. Milujeme beauty a vážíme si života v souladu s přírodou! Proto se zaměřujeme na veganskou a přírodní kosmetiku. Náš tým je skutečnou směsicí různých ženských postav, které díky vzájemnému porozumění vytvářejí jedinečný celek. FLUFF je značka, která má velké množství produktů, ale paní doktorka pro Vás vybrala jen tři produkty. Ty jsme určili primárně pro TEENS a pleť do 25 let, protože jsou bezpečné a pleti neškodné.