AQUA VIVA Filtrace vody na bázi nanouhlíku

Trápí Vás kvalita vody doma v kuchyni? Nechutná Vám? Nebo si chcete být jisti tím, co pijete? Pořiďte si patentovaný filtr AQUA VIVA. Dokáže odstranit z Vaší kohoutkové vody cizorodé chemikálie, pesticidy, hormony, trihalometany, chlór a chlorované uhlovodíky, nebezpečné bakterie, viry a mikroplasty. Doslova za pár stovek budete mít doma tu nejčistší kohoutkovou vodu bez kontaminantů a škodlivin. Navíc díky regulaci průtoku ušetříte.
Instalaci zvládnete sami - je to snadné. Vše potřebné pro instalaci pod dřez či umyvadlo najdete v balení. Zároveň tyto filtry, na rozdíl od běžných, nezarůstají viry a bakteriemi, které vyčištěnou vodu znovu kontaminují.

Naše zkušenost: V kanceláři jsme neměli dobrou vodu. Nechutnala nám, byla cítit a roky jsme se s ní "prali". Až po naistalování filtru AQUA VIVA jsme konečně spokojení. Voda je opravdu na chuť a vůni úplně jiná. 100% zázrak. Nechcete to zkusit také? Poměr cena/kvalita bezkonkurenční. Navíc osobně známe výrobce. Myslíme, že není lepší reference.

Více důvodů, proč investovat do AQUA VIVA se dočtete níže.

Skladem: Ano
Velikost balení: 1 ks
Cena včetně DPH: 2999 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 290 pure bodů

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NANO FILTR AQUA VIVA?
Uděláte maximum pro své zdraví. Vaše tělo už nebude filtr. Filtr s nanočásticemi je nejlepší možností, pokud to se svým zdravím myslíte skutečně vážně –adsorbuje nečistoty 10x rychleji než běžné filtry.
Zachytí maximální možné množství kontaminantů. Nepropustí zbytky léčiv, hormonů, pesticidů, herbicidů, fungicidů.
Nepropustí mikroplasty ani mechanické částice. Mikroplastů nevědomě konzumujeme v průběhu dne mnoho, změňme to tam, kde to můžeme ovlivnit.
Pomůžete naší planetě. AQUA VIVA je plně recyklovatelná, a tak našemu životnímu prostředí odlehčí sníženou CO2 zátěží.   
Ušetříte na účtech za vodu. Filtr totiž reguluje její průtok – šetří tak zároveň i naši planetu podle mezinárodního standardu LEED.
Jde o chytrou ekonomickou volbu. Filtr vydrží min. 6 měsíců nebo průtok vody 3 600 litrů.   
Zachová všechny cenné minerální látky. Všechny potřebné minerály dopraví bezpečně k vám a vašim nejbližším.
Odstraní nepříjemný zápach. Zápach z chlóru či možných nečistot se k vám do sklenice nedostane.
Dodá vodu, která prostě chutná. Už nikdy se vám nestane, aby voda chutnala nepříjemně.
Filtr má patent i certifikace. Bylo pečlivě dohlíženo na celý proces výroby a testování, filtr splňuje normy a předpisy EU.

V ČEM SPOČÍVÁ HLAVNÍ VÝHODA AQUA VIVA FILTRŮ?
Je 10x rychlejší a efektivnější než bežný filtr
Účinnost každého filtru je dána tím, jak rychle dokáže filtr z vody chemikálie odstranit, čili jak dlouho se voda ve filtru zdrží po otevření kohoutku. Filtr s aktivním uhlím pracuje
pomalu a potřebuje dobu styku s vodou alespoň 5-10 minut, aby z vody chemikálie odstranil. Pak by musela voda z kohoutku téct velmi pomalu rychlostí 0,1 l za minutu.
AQUA VIVA díky patentovanému materiálu na bázi nano uhlíku pracuje mnohem rychleji: stačí 10 vteřin, aby zachytila většinu chemikálií a dalších škodlivin. Svoji účinnost si zachová i při průtoku vody 2,5 l za minutu.

Proč je filtr AQUA VIVA chytrý?
Tento filtr, na rozdíl od toho běžného s aktivním uhlím, svůj objem a propustnost přizpůsobuje kolísání tlaku ve vodovodní síti. Nedochází tudíž k neregulovanému průtoku, čímž je vždy zajištěn stejně kvalitní výstup vody. Když filtrační materiál není schopen reagovat na změny tlaku v potrubí, mění se doba styku filtračního materiálu s vodou, tím pádem kolísá účinnost záchytu škodlivin.

 

Obsah balení:

  • Instalační pouzdro 10" z bílého polypropylenu 1ks
  • Filtrační kartuš AQUA VIVA 1ks
  • Připojovací fitinky (šroubení) 4ks
  • Propojovací hadičky 2ks
  • Návod na instalaci 1ks