THIS WAY BIO Vulkanická maska z růžového jílu

THIS WAY BIO Vulkanická maska z růžového jílu vypadá jako sypký pudr. Nenechte se zmást, je fantatická a vyčistí Vaši pleť opravdu důkladně. Smíchaním s vodou z ní vytvoříte směs krémové konzistence, kterou necháte působit 10 minut. Po opláchnutí budete mít nádherně zářivou a čistou pleť. Maska intenzivně funguje i na zanesené póry.  Je vyrobena z vulkanických organických růží ze sopky Arenal v Kostarice. Masku můžete použít na celý obličej nebo jen lokálně.

Naše zkušenost: Balení si zamilujete. Kouzelná recyklovatelná krabička, která nezabere moc místa v žádné kosmetické taštičče. Nedoporučujeme na aktivní akné nebo jinak narušenou pleť.

Skladem: Ano
Velikost balení: 50 g
Cena včetně DPH: 625 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 60 pure bodů
  • Maska z růžového jílu detoxikuje pokožku a zbavují ji nečistot, které ucpávají póry. Má také zklidňující a protizánětlivé vlastnosti.
  • Růžový jíl podporuje tvorbu kolagenu, díky němuž je pokožka mladší a svěží.
  • Maska obsahuje křemičité minerály, které zlepšují pružnost pokožky a regeneraci buněk.
  • Je vhodná pro všechny typy pleti.
  • Vhodná pro vegany.

Organic rose clay, Organic essential rose oil

PURE DISTRICT do Čech exkluzivně přivezl kosmopolitní značku THIS WAY, jejíž majitelkou je dánská topmodelka Julie Pallesen.
THIS WAY je koncept produktů určených nejen na cesty. Primárně ho budou milovat všichni, kteří mají rádi pohodlí, kvalitu, nadčasovost a souzní s přírodou.