Hubnutí a detox

Mimořádná nabídka. Chceme Vám udělat krásné léto, proto jsme výrazně zlevnili náš SLIMM. Posledních 500 ks na skladě. Chystáme pro Vás vylepšený design a praktičtější balení. Pure vibes only. Lucka a Líba

Trápí Vás přebytečná kila, která nemůžete zhubnut? Chcete si vychutnat dovolenou all inclusive a zároveň nepřibrat? Čekají Vás rodinné oslavy, kde nemůžete říci ne? Nebo jen chcete skvěle vypadat do plavek? Potom rozhodně potřebujete Nutraceuticals PURE SLIMM.

Nutraceuticals znamená doplněk stravy s klinicky prokázanými účinky. PURE SLIMM je určen nejen pro osoby, které potřebují zhubnout, ale i pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, nebo je trápí doslova jen pár kil navíc. Pokud chcete jen nepřibrat (například procházíte obdobím menopauzy, čeká Vás náročné období oslav, máte před významným výročím, přestáváte kouřit…), vyzkoušejte PURE SLIMM jako měsíční kúru. Pokud máte problém s větší nadváhou, doporučujeme minimální 3 měsíční kúru. Právě tak byly koncipovány i klinické studie. Více o produktu si přečtěte níže!

„Aby mohl být přípravek na hubnutí opravdu účinný, musí být splněny dvě podmínky. První podmínkou je správná kombinace účinných látek, které různými způsoby bojují s tuky. Druhou zásadní podmínkou je dostatečné množství účinných látek, které bojují proti tukům. Většina hubnoucích přípravků na trhu sice vypadá na první pohled funkčně, ale bohužel nesplňuje obě podmínky dohromady. Tím, že SLIMM je splňuje, stává se definitivně FORMULÍ 1 v hubnoucím segmentu vůbec. Jednoduše řečeno, my jsme se rozhodli na Vás nešetřit.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Poslechněte si podcast a přečtěte si recenze spokojených zákazníků. Více na www.pureslimm.eu.

Náš tip: Z dosavadních zkušeností se nejvíce osvědčilo rozmíchat SLIMM002 pouze v 0,5 deci vody a zapít následně 3 deci vody. Je velmi důležité dodržovat pitný režim průběžně během celého dne. Minimálně 2 litry vody.

Doporučení: Udržujte sáček (SLIMM002) pečlivě uzavřený, nebo si obsah přesypte do uzavíratelné nádoby.
* Odměrka by neměla být plná, přípravek
SLIMM002 naberte do výšky cca 1-2 mm od okraje.

Skladem: Ano
Velikost balení: 63 g (120 tobolek) + 225 g
Cena včetně DPH: 3495 Kč 1999 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů
Cena za Pure Body: 2180 bodů doplatek 2450 Kč

Proč vyzkoušet PURE SLIMM?

  • Komplexní pečující dietní program pro Vaše tělo
  • Receptura z nejmodernějších patentovaných molekul
  • Dostatečné množství účinných látek
  • Speciálně vytvořeno pro potřeby žen a mužů 21. století
  • Během kúry nezažijete stres a pocit hladu
  • Hubnete přirozeně a bezpečně
  • Budete se cítit fit a nabití energií

PURE SLIMM001 bojuje s tuky, které již máte. SLIMM001 aktivuje metabolismus na různých fyziologických úrovních, protože odbourávání tuků v těle se děje různými mechanismy. Navíc je SLIMM001 natitrován tak, že funguje i jako detox. Při detoxu organismu jsou nejvíce zatěžovány střeva, játra a ledviny a SLIMM001 je pomáhá chránit. SLIMM001 užívejte 2x denně s jídlem. My doporučuje při snídani a obědu, protože obsahuje katechiny, které mají mimo jiné nabuzující účinky. "Já osobně jsem na naší kúře zhubla během 3 měsíců 8 kilo. Krásné léto do plavek." PharmDr. Lucia Havlíková.

PURE SLIMM002 bojuje s tuky, které hodláte sníst. SLIMM002 je speciální kombinací patentovaného nutraceutika Nutralga a glukomannanu. Nutralga je zástupcem nutraceutik ovlivňujících vstřebání cukrů a tuků přes jednotlivé enzymy. Obsahuje účinné látky florotaniny a fucoidany, které přímo zastavují práci enzymů zodpovědných za štěpení polysacharidů, čímž z nich nemůžou vzniknout cukry, které se pak proměňují v tuky. Tyto účinky jsou posílené dalším mechanismem účinku, a to přímým zabráněním štěpení tuků, které se pak nemůžou vstřebat a potažmo ukládat v těle.

NUTRALGA je kombinací mořských řas, a protože se jedná o zcela přírodní látku, může její obsah ovlivňovat aroma produktu. Tzn. že každá šarže může "vonět" jinou intenzitou moře.

Glukomannan je jediná přírodní látka na podporu hubnutí uznávaná v EU. Tato kombinace má zásadní význam v příjmu potravy, protože to, co sníte, se díky SLIMM002 dostatečně nevstřebá, tzn. že tělo netloustne. Zároveň glukomannan „zabírá“ místo v žaludku, navozuje pocit sytosti, zabraňuje nadměrné konzumaci jídla a zpomaluje vyprazdňování jídla ze žaludku, což je žádoucí. Je ovšem důležité dodržovat zároveň pravidelný pitný režim. Podobně jako jiné rozpustné vlákniny, snižuje glukomannan vstřebání tuků a bílkovin, a pokračuje do střev, kde funguje jako prebiotikum. To znamená, že se stává potravou pro naše hodné bakterie. Prebiotikum je nestravitelná složka potraviny, která se ale v tlustém střevě stává vhodnou živnou půdou pro tělu vlastní a žádoucí bifidobakterie. Prebiotikum přispívá k podpoře zdravým střevních pohybů. SLIMM002 je opravdu „nadupaným“ produktem s vysokým obsahem účinných látek. Pozor, je proto důležité, abyste své léky užívali alespoň hodinu před požitím SLIMM002. Protože při požití se SLIM002 by se léky hůře vstřebávaly, a tím by se výrazně snížil jejich účinek.

SLIMM001: extrakt z listů zeleného čaje s 95% obsahem polyfenolů Camellia sinensis 4%, extrakt z kořene smetánky lékařské Taraxacum officinale 23%, želatinová tobolka (Želatina 100%, extrakt z kořene kopřivy dvoudomé Urtica dioica 17%, extrakt ze semen ostropestřce mariánského Silybum marianum 11%, extrakt z květu ibišku sudánského Hibiscus sabdariffa 8%, vitamin C (kyselina L-askorbová), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý),seleničitan sodný. Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahujících lepek, vajec a sóji.
Upozornění: Nepřekračujte doporučení denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání nebo se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte denní množství 800 mg EGCG. Nemělo by se užívat v případě užití dalších přípravků s obsahem zeleného čaje. Neužívejte nalačno.
Doporučené denní dávkování:
Dospělí 2 tobolky 2x denně, zapít vodou.
Skladujte a uchovávejte v suchu při teplotě do +25°C.

SLIMM002: čekankový inulin 43%, glukomannan z rostliny Amorphophallus konjac 40%, hnědá mořská řasa NutrAlga 6,8%, regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma, sladidlo: steviol-glykosidy. Výrobek může obsahovat stopy sóji, obilovin obsahujících lepek, mléka a vajec.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, tj. 7,5 g (3 odměrky) denně. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Upozornění pro osoby s polykacími potížemi: Zapijte velkým množstvím vody, aby bylo zajištěno že se látka dostane do žaludku. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Skladujte a uchovávejte v suchu při teplotě do +25°C.

Klinické studie na patentované nutraceutikum NUTRALGA.:
1 Marine Algae as a Potential Source for Anti-Obesity Agents. Chu Wan-Loy and Phang Siew-Moi, Mar. Drugs, 2016, 14, 222-241. 2 Inhibitory effects of fucan sulfates on enzymatic hydrolysis of starch. Cho M, Han JH, You S. Food Science & Technol., 2011, 44, 1164-1171. a-Amylase and a-Glucosidase inhibition is diffe[1]rentially modulated by fucoidan obtained from Fucus vesiculosus and Ascophyllum nodosum. Kim KT, Rioux LE, Turgeon SL. 2014, 98, 27-33. 3 Effect of fucoidan administration on insulin secretion and insulin resistance in overweight or obese adults. Hernandez-Corona DM, Martinez-Abundis, Gonzalez-Ortiz M. J. Med. Food, 2014, 17, 830-832. 4 Fucoidan from the undaria pinnatifida suppresses adipocyte differentiation by inhibition of inflammatory related cytokines in 3T3-l1 cells. Kim KJ, By L. Nutr. Res., 2012, 32, 439-447. Marine algae as a potential source for anti-obesity agents. Wan-Loy C, Siew-Moi P, Mar. Drugs, 2016, 14, 222-241. Phlorotannins suppress adipogenesis in pre-adipocytes while enhancing osteoblas[1]togenesis in pre-osteoblasts. Karadeniz F, Ahn BN, Kim JA, Seo Y, Jang MS, Nam KH, Kim M, Lee SH, Kong CS. Arch. Pharm. Res., 2015, 38, 2172-2182. Dieckol, a phlorotannin isolated from a brown seaweed, Ecklonia cava, inhibits adipogenesis through AMP-activated protein kinase (AMPK) activation in 3T3-L1 preadipocytes. Ko SC, Lee M, Lee JH, Lee SH, Lim Y, Jeon YJ, Environ. Toxicol. Pharmacol., 2013, 36, 1253-1260. Fucoidan from marine brown algae inhibits lipid accumulation. Park MK, Jung U, Roh C, Mer. Drugs, 2011, 9, 1359-1367.

Když nám bylo dvacet, chtěly jsme být jenom hezké, ve třiceti pořád hezké, a s hrozící pětkou chceme být nejen hezké, ale i zdravé. Proto jsme si vymyslely koncept PURE.

Naší velkou výhodou je, že jedna z nás je PharmDr. Lucia Havlíková. Jako doktorka farmacie přesně rozumí složení všech produktů. Nejedná se jen o léky, doplňky stravy, ale i kosmetické produkty. Proto jsme se rozhodly jít cestou vlastní řady produktů, které dávají smysl a opravdu fungují. Nikdy na nich nebudeme šetřit a nikdy nebudeme vytvářet klamavou reklamu na naše zákazníky.

První vlaštovkou v našem konceptu vlastního brandu byl PURE SLIMM. Hubnoucí produkt pro každého, kdo miluje své tělo a rád se o něj stará. Je velmi chytře vymyšlený a proto funguje. Z našich dalších produktů, které jsme nazvali PERPETUUM, si můžete koupit samoomlazující sérum na pleť či sérum Hand and Body. Za život krásnější, Líba a Lucka.

Za rok mi bude 70 let. Celoživotně bojuji s váhou a vyzkoušela jsem snad všechny diety a přípravky co existují. Můj syn mi doporučil SLIMM a musím říci, že jsem opravdu nadšená. Po dvou týdnech mám dole 3 kila a není to voda! Znám své tělo. Jsem nadšená. Dokonce jsem kúru „naordinovala“ svému muži, který již po týdnu cítí změnu. Hlavně, co se energie týče.

           Libuše Čechová, důchodkyně, 69 let

Jsme doslova sportovní firma a rodina se vším všudy. Od roku 2007 působíme na trhu pod značkou HRUBÝ sport. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj člověka po fyzické i psychické stránce. Mnohým klientům jsme doporučili SLIMM, protože je to produkt, který nejen funguje, ale sami ho používáme. V našem případě ale jen tehdy, když potřebujeme snížit chuť na sladké, nebo se jen nechceme přejídat na oslavách. My hubnout nepotřebujeme. Ale pracujeme s klienty různého věku a hmotnosti. Kromě toho, že nám klienti díky SLIMMU rychleji a efektivněji hubnou, vyzdvihují 3 hlavní benefity – stabilní úbytek váhy, zrychlení metabolismu a hlavně zbavení se přebytečné vody a otoků. Za to jsou ženy zvláště šťastné, protože kdo to zná, není nic horšího než otoky v obličeji, kotnících a rukách. A pro představu: jedna klientka měla za tři týdny o 10 cm méně v pase.

           Kateřina Hrubá a Libor Hrubý, www.hrubysport.cz

Pět měsíců užívám PURE SLIMM + DETOX na hubnutí. Jsem velice spokojená, již jsem zhubla 15 kg. Potřebuji zhubnout ještě asi 15 kg.

           Lenka

SLIMM užívám zatím jen tři týdny. Už po týdnu si kamarádky všimly, že jsem „nějaká štíhlejší“. Celoživotně bojuji s otoky, které jsou opravdu nepříjemné a nic na ně nefungovalo. Jsem opravdu překvapená, že už poznávám své kotníky a v zrcadle vidím hezčí tvář!!!! A pozor, účinek SLIMMU není postaven na diuretických účincích. Mám daleko více energie, víc myslím na to, co jím, a rozhodně toho sním méně! Já jsem nadšená nejen z výsledků, ale také z toho, že jsem objevila něco, co opravdu funguje.

           Alena Brtková, 48 let

Jsem nesmírně spokojená. Chuť SLIMM 002 je úžasně svěží. No a co se týče hubnutí, tak jsem opravdu mile překvapená. Objednávku z PURE DISTRICT mám od 26. 5. doma a za tři týdny mám 4 kg dole, což je opravdu neskutečné. Mohu jen doporučit. A nejen PURE SLIMM, jelikož jsem si oblíbila vaši kosmetiku Whamisa, na kterou nedám dopustit. Moc vám za to, že tu jste, děkuji.

           Vaše velice spokojená zákaznice Jitka

Produkty PURE, čaj Kombe i kosmetiku Whamisa využívám a používám. Produkt PURE SLIMM jsem se rozhodla vyzkoušet právě na základě pozitivních zkušeností s již mými oblíbenými produkty. PURE SLIMM jsem začala používat ve čtvrtek 9. června 2022, nelze tedy po tak krátké době uvést váhový úbytek a jiné viditelné změny. Faktem je, že objednávka mi byla vyřízena velmi expresně (do druhého dne), děkuji za vzorečky i za navoněný vzkaz, je to velmi milé.  

K produktu samotnému: Balení produktu je elegantní, úsporné, praktické je u vlákniny SLIMM 002 přiložené „naběrátko“. Velmi mile mě překvapila chuť SLIMM 002, je opravdu příjemná, chutná a voní pomerančově. Její užívání je tak velice komfortní a dle mých dosavadních zkušeností na mě opravdu funguje tak, jak je deklarováno v popisu produktu. Užívám 3x denně, dodržuji pitný režim a na další „dávku“ se vždy těším, je opravdu dobrá. Tobolky SLIMM 001 jsou menší a díky tomu se lépe polykají. Produkt zatím užívám jen krátce, na velké závěry je brzy, ale chutná to příjemně, cítím se pohodlně, nemám hlad, ani chuť na sladké. Objednala jsem si balení na měsíc, ale už teď jsem přesvědčené, že si objednám další.

           Irena Černocká, Šternberk

Ráda bych přidala recenzi, ale používám PURE SLIM teprve týden. Mohu pouze popsat svoje pocity z přípravku. Balení je pěkné a čisté. Oceňuji hlavně jemnou chuť pomeranče v nápoji PURE SLIMM 002. Od jiných značek jsem už vyzkoušela jiné koktejly, ale bylo utrpení je vypít. Všimla jsem si, že jsem dříve sytá a cítím se lehčeji. Na váhu, ale půjdu až po skončení kúry. Pokud po kúře zaznamenám pokrok, určitě se k tomu v případě potřeby vrátím, protože je to pro mě „nenásilné“ a navíc mi něco konečně i chutná.

           Hezký den, Nováková

PURE SLIMM mi pomohlo s vyladěním mého metabolismu. Cítím se lépe po jídle a nemám takový hlad. Společně s přerušovaným půstem mi pomáhá nepřibírat na váze ani při sedavém zaměstnání.

           Děkuji za něj, Josef.

Dobrý den, produkt PURE SLIMM jsem zakoupila po zhlédnutí videa na vašich stránkách, kde nakupuji již několik let a se všemi produkty jsem byla vždy spokojená. Tento přípravek jsem zakoupila hlavně pro svého manžela, ale držím s ním basu, takže i pro sebe. Manžel 68 let má nadváhu a potřebuje zhubnout před operací kolene aspoň 10 kg, já 60 let a hodilo by se mi odhodit 4 kg, které jsem nabrala ani nevím jak věkem, zdravotním problémem a tou nešťastnou covidovou dobou.

PURE SLIMM bereme teprve 14 dní, takže na velká hodnocení zatím brzy. Manžel – 2,8 kg, já - 1,9 kg (oslava v zaměstnáni). Snažíme se dodržovat veškerá doporučení, i když ne vždy se podaří. SLIMM 002 skvělá chuť, rychlá příprava, musí se opravdu vypít ihned, rychle zgelovatí. Trochu problém při cestách mimo bydliště, pracoviště nebo cestování, ale vše se dá vyřešit. Balení a dávkování bez problému, já přesypala do uzavíratelných dóz různých velikostí (na doma, do zaměstnání, na výlet). Kapsle SLIMM 001 bez problému.

Jediný problém je pro mě zorganizovat správné načasování podání gelu a rozložení jídel. Jíme 3 hlavní jídla, výjimečně malou odpolední svačinku. Poslední jídlo se snažím dodržet v 17:00 – 17:30 hod., manžel 18:00 – 18:30 hod. Za mě super produkt, věřím, že se nám hubnutí bude dále dařit a pokud se podaří ušetřit, koupím opakovaně, hlavně manželovi, neboť jsem přesvědčená, že produkt neobsahuje žádné škodliviny.

           Se srdečným pozdravem a přáním krásného dne, Romana Končická.

PURE SLIMM je v estetickém balení. Chuť SLIMM 002 je velmi příjemná a produkt zasytí. Co se týče úbytku váhy, zatím jsem nezaznamenala změnu. Mám před sebou ještě dvě kúry a věřím, že dojde k optimističtější proměně.

           S pozdravem, Eva.

Proč jsem se rozhodla vyzkoušet produkt PURE SLIMM? Především ze dvou hlavních důvodů: jednak mi není lhostejné, co jím a jak vypadám, a jednak věřím produktům z Pure District. Navíc SLIMM má zcela přírodní složení a já tak vím, že do těla nedávám nic proti své mysli, a navíc ještě detoxikuji organismus. Pití SLIMM 002 mě baví, má zajímavou konzistenci a chuť pomeranče mě mile překvapila. Nápoj mne obvykle zasytí a já nemám pocit hladu. Ale stále jím 5x denně, jen menší porce. Jsem teprve v půlce měsíční kúry, ale už teď se těším na výsledky na konci měsíce. Jediné, co bych uvítala, je praktičtější balení prášku SLIMM002, ideálně do jednotlivých porcí, abych mohla brát na cesty.

           Pavlína Hlaváčková

Jsem mile překvapena chutí drinku SLIMM002, je prostě skvělá. Přiznám se, že bych asi nedokázala užívat nic, co mi nechutná. Určitě jím méně než dřív. A je mi tak nějak víc lehko. Nevím, jestli jsem zhubla, nemám doma váhu, ale určitě se cítím líp.

           Jana Zárubová

PURE SLIMM užívám pro to, že nechci přibrat. Léto mám vždy náročné, co se jídla týče. Moc oslav, grilování, setkání… Je to skvělý produkt na přečkání tohoto období. Nedovolí vám totiž sníst více a krásně nastartuje metabolismus.

           Halyna Matolych

Byla jsem velmi mile překvapená z celého PURE SLIMMU. Během necelého jednoho měsíce už jsou vidět výsledky. Komplet jsem se celá viditelně proštíhlila. Zhubla jsem 5 cm na břiše a 2 cm na nohách. Mám spoustu energie během celého dne a večer usnu jak zabitá.

           Veronika Lebedova 38 let

Všeobecně nejsem zastáncem „práškových“ diet, ale v tomto případě jsem udělal výjimku, hlavně kvůli osobnostem Lucky a Líby. Věřím jim! Takže jsem do toho šel po hlavě a hned za první 4 týdny mám „dole“ 4,5 kg, takže panuje nadšení. Koktejl má příjemnou, řekl bych pomerančovou chuť, a tabletky se polykají bez potíží. Nevolnost nebo bolení žaludku nemám vůbec. Naopak, po koktejlu cítím příjemně naplněný žaludek. A co je hlavní plus? ÚPLNĚ JSEM ZTRATIL CHUŤ NA SLADKÉ! Což byl můj velký problém při hubnoucích pokusech. Takže musím všem jen doporučit a už se těším na výsledek snažení po celém tříměsíčním procesu. P. S.: nyní na Slimmu frčí již celá rodina a moje Vendulka i Nici mají obdobné výsledky, jako já.

           Marek